82% Response rate
Our product range includes a wide range of makhana processing plant, makhana flavouring coating machine and fully automatic makhana processing machine 100kg.
₹ 320000 / Piece Get Latest Price
| Capacity | 50 kg/hr |
| Material To Be Extruded | Stainless steel |
| Snacks Type | Foxnut snacks |
| Usage/Application | Industrial |
| Type Of Namkeen | Makhana namkeen |
| Automation Grade | Semi Automatic |
₹ 55000 / Piece Get Latest Price
| Capacity | 100 kg/hr |
| Size | 48" |
| Snacks Type | Namkeen |
| Type Of Namkeen | Makhana snacks |
| Automation Grade | Manual |
| Material | Stainless steel |
| Brand | Asian fpm |
| Power Source | 1 |
| Voltage | 220v |
| Material Grade | Food grade |
| Weight | 200kg |
| Diameter | 18" |
| Phase Type | Single phase |
| Main Motor | 1hp |
| Motor | 1hp |
| I Deal In | New Only |
₹ 550000 / Piece Get Latest Price
| LOCATION | ALL INDIA |
| SERVICE | YES |
| WARRANTY | YES |
You can make makhana snacks
Fazal Khan (CEO)
Asian Food Packaging Machinery
Ground Floor, B-59, Sector 8
Noida - 201301, Gautam Buddha Nagar, Uttar Pradesh, India
